PROTOKÓŁ spisany w dniu 28 grudnia 2016 r. w Centrum Kultury i Sportu w Miechowie na okoliczność oceny prac zgłoszonych do Konkursów Bożonarodzeniowych w roku 2016.
Udział w Konkursie wzięło: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Miechowie, Przedszkole Samorządowe nr 2 w Miechowie, Przedszkole Samorządowe nr 3 w Miechowie, Niepubliczne Przedszkole w Smrokowie, Przedszkole w Bukowskiej Woli, Oddział Przedszkolny w Jaksicach, Bukowskiej Woli, SP nr 1 w Miechowie, 18 Szkół Podstawowych, 5 Gimnazjów, 2 Szkoły Ponadgimnazjalne, Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie, Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Miechowie, DPS w Miechowie, Pacjenci Dziennego Oddziału Psychiatryczno-Rehabilitacyjnego w Miechowie oraz osoby prywatne.
Dostarczono 427 prac w tym: 221 prace malarskie, 119 dekoracji świątecznych oraz 75 oryginalnych łańcuchów na choinkę. 12 prac było niezgodnych z regulaminem (inna tematyka, brak danych osobowych, zły format prac plastycznych)
Komisja, w składzie: Sylwia Suchecka- dyrektor CKiS w Miechowie, Marcin Durman, Zbigniew Nowak oraz Paulina Głownia przy ocenie prac brała pod uwagę w szczególności: tradycyjność wzorów, rodzaj użytych materiałów (naturalne materiały: papier, drewno, karton, kora, słoma, szyszki, gałązki jodły i innych drzew iglastych, tkaniny, glina, tektura), technikę wykonania prac, własnoręczność, wkład pracy, oryginalność i niepowtarzalność.
Wszystkie prace regulaminowe zgłoszone do konkursów zostały wystawione na wystawie w CKiS, która potrwa do 16 stycznia b.r.
Konkurs Malarski:
Przedszkola i oddziały przedszkolne
I m. Kornelia Krzyżek P nr 1 w Miechowie (bilet + kolorowanka)
II m. Karol Skóra GOK w Kozłowie (bilet)
III m. Dawid Pieczyrak kl. 0b SP nr 1 w Miechowie (bilet)
Wyróżnienie: Ola Książek Miechów (książeczka z płytą)
Szkoły Podstawowe klasy 1-3
I m. Julia Karnia GZS w Iwanowicach (bilet + książka)
II m. ex. Alicja Różycka GZS w Iwanowicach (bilet) oraz Maciej Dec NSP z oddz. Integracyjnymi w Chełmie (bilet)
III m. Kinga Glanowska SP nr 1 w Miechowie (bilet)
wyróżnienia Patrycja Kralka GZS w Iwanowicach (książka) Weronika Kiwior SP nr 1 w Miechowie (książka) Zosia Czucha GOK w Kozłowie (książka) Julia Półtorak SP w Kozłowie (książka)
Szkoły Podstawowe klasy 4-6
I m. Angelika Tkaczewska SP nr 1 w Miechowie (bilet + album)
II m. Julia Szopa SP nr 1 w Miechowie (bilet)
III m. Wiktoria Wincenciak SP nr 1 w Miechowie (bilet)
Wyróżnienia: Katarzyna Kluza SP nr 1 w Miechowie- lampion Kamila Suchoń SP nr 1 w Miechowie- lampion
Gimnazja
I m. Agnieszka Piekarska ZS Miechów - Charsznica (bilet + album)
II m. Paulina Bochenek Gimnazjum Omega w Miechowie (bilet)
III m. ex. Wiktoria Zaręba ZS Dziaduszyce (bilet) oraz Julia Bańska ZS Dziaduszyce (bilet)
Konkurs Ludowy: Dekoracje na stół
Przedszkola i oddziały przedszkolne
I m. Klub Małego Einstaina Miechów (gra Jenga)
II m. Maja Tandos Przedszkole Samorządowe Nr 2 (bilet)
III m. Oliwier Gajos Bukowska Wola (bilet)
Szkoły Podstawowe klasy 1-3
I m. Gabriela Lisiakiewicz ZS w Smrokowie (bilet + książka)
II m. Jakub Malinowski SP w Pogwizdowie (bilet)
III m. Brajan Idzik SP w Bukowskiej Woli (bilet)
wyróżnienie: Zuzanna Gajda SP w Bukowskiej Woli
Szkoły Podstawowe klasy 4-6
I m. Maciej Bojarski SP w Pogwizdowie (bilet + album)
II m. Karolina Górak SP nr 2 w Miechowie (bilet)
III m. Mikołaj Malinowski SP w Tczycy (bilet)
wyróżnienia: Sara Kubic SP nr 1 w Miechowie, Maciej Borgiasz SP w Tczycy
Gimnazja
I m. Gabriela Szastak Dziaduszyce (bilet + album)
II m. Milena Ożogowska Tczyca (bilet)
III m. Julia Szczepanik Tczyca (bilet)
Szkoły Ponadgimnazjalne
I m. Jakub Krzyżkiewicz ZS nr 1 w Miechowie (bilet + album)
II m. ex. Weronika Brachaczek LO w Miechowie (bilet) oraz Kamil Dowolski LO w Miechowie (bilet)
III m. Paweł Jamborski ZS w Waganowicach (bilet)
Wyróżnienie: Dagmara Filus LO w Miechowie (lampion)
Dorośli
I m. Urszula Lisiakiewicz Smroków (bilet+ książka)
II m. Ryszard Orczyk DK w Miechowie (bilet)
III m. Krzysztof Szczodrowicz DPS w Miechowie (bilet)
Wyróżnienie: Jerzy Bert DK w Miechowie, Wiesława Wydmańska DK w Miechowie, Stanisława Deluga DK w Miechowie
Konkurs Ludowy: Oryginalny łancuch choinkowy
Przedszkola
I m. Marysia Lisiakiewicz NP w Smrokowie (bilet+ kolorowanka)
II m. Gabriela Majcherczyk OP w Bukowskiej Woli (bilet)
wyróżnienia: Bartosz Baranek Przedszkole Samorządowe Nr 3 (pisaki), Łukasz Lewiński Przedszkole Samorządowe Nr 2 (pisaki), Mikołaj Dróżdż Bukowska Wola (pisaki), Miłosz Otak Bukowska Wola (pisaki)
Szkoły Podstawowe klasy 1-3
I m. Jakub Sennik SP w Bukowskiej Woli (bilet+ książka)
II m. Julita Pazdro SP w Pogwizdowie (bilet)
III m. Jakub Baranek SP nr 1 w Miechowie (bilet)
Wyróżnienia: Klasa III SP w Swojczanach (książka)
Szkoły Podstawowe klasy 4-6
I m. ex. Małgorzata Reszka SP Nr 2 w Miechowie (bilet + album) oraz Oliwia Idzik SP Nr 1 w Miechowie (bilet + album)
II m. Daniel, Robert, Eryk Baran ZS w Miechowie- Charsznicy (3 bilety)
III m. Magdalena Gajda SP Nr 2 w Miechowie (bilet)
wyróżnienia: Zofia Pałyga SP Nr 2 w Miechowie (lampion), Estera Berdecka SP Nr 2 w Miechowie (lampion)
Gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli
I m. Gabriela Nowak LO w Miechowie (bilet + album)
II m. Wiktor Midro LO w Miechowie (bilet)
III m. ex. Karolina Bujak LO w Miechowie (bilet) oraz Krzysztof Kramarz ZS w Waganowicach (bilet)
Wyróżnienie: Paula Rędziak LO w Miechowie (lampion), Ryszard Bałazy DK w Miechowie (lampion)
Na tym protokół zakończono.