Godziny otwarcia:

Dom Kultury
(ul. Racławicka 10)

pn - pt 8.00 -20.00
tel. 41 38 313 31 
piątek, 13 kwietnia 2018

Objechali Dookoła Powiat

W niedzielę 8 kwietnia odbył się Rajd Dookoła Powiatu Miechowskiego.

Malownicza, choć nieco wymagająca trasa o dł. 130 km przyciągnęła 15 śmiałków, w większości członków Sekcji Rowerowej działającej na co dzień przy Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

- "Trasy, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne, nie udało się objechać podczas Rowerowego Powitania Wiosny, dlatego teraz chętnie podjęliśmy wyzwanie" - mówią jednym głosem uczestnicy Rajdu.

Pogoda tym razem dopisała, tak więc przejazd mógł spokojnie przybrać formę wycieczki, co najbardziej przypadło do gustu tym, którzy z tak długim dystansem zmierzyli się po raz pierwszy.

Trasę ułożono tak, aby przebiegała ona przez miejscowości znajdujące się na obrzeżach powiatu, m. in.: Pojałowice, Nasiechowice, Dziemięrzyce, Kościejów, Miroszów, Słupów, Buszków, Wymysłów, Trzonów, Konaszówka, Wierzbica, Marcinowice, Przysieka, Kępie, Jelcza, Wierzbie, Podlesice, Szreniawa, Trzebienice, Mostek , Ulina, Wysocice, Czaple, Szczepanowice, Glinica.

Był czas na jazdę, jak i na odpoczynek, a na całej trasie mocniejsi cykliści wspierali tych słabszych. Nie pozostało to bez znaczenia na końcowych, najbardziej stromych podjazdach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Fotorelacja dostępna TUTAJ
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn