Przegląd Grup Kolędniczych
 

Przegląd Grup Kolędniczych

Jury w składzie Aleksandra Szurmiak-Bogucka, Joanna Dulińska-Litewka, Krystyna Jasińska oraz Inka Jadwiga Bogucka dokonali wyboru najlepszych wykonawców i wyróżnili następujące grupy kolędnicze w poszczególnych kategoriach:

Kategoria grupy dziecięce:

1 miejsce – „Herody” z Janowic

2 miejsce -„ Mali Węglowianie” z Węglówki

3 miejsce -  "Kolędnicy z Dziaduszyc"

Nominację do Ogólnopolskiego Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" otrzymały grupa „Herody” z Janowic oraz „ Mali Węglowianie” z Węglówki

Kategoria grupy dorosłe:

1 miejsce – „Herody" z Zielonek 

2 miejsce - „Herody” z Brzuchani 

3 miejsce - „ Herody” z Modlnicy 

Nominację do 46. Góralskiego Karnawału w Bukowinie Tatrzańskiej otrzymała grupa „Herody” z Brzuchani.  


Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody pieniężne oraz rzeczowe ufundowane przez Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok do wzięcia udziału w kolejnym przeglądzie grup kolędniczych.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Do tegorocznego XLVIII Miechowskiego oraz XX Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych, organizowanego przez CKiS w Miechowie, zgłosiło swój udział 6 grup kolędniczych. 


KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW


 

_______

JURY w składzie:

1. Aleksandra Szurmiak-Bogucka 

2. Joanna Dulińska-Litewka

3. Inka Jadwiga Bogucka

4. Krystyna Jasińska 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Centrum Kultury i Sportu w Miechowie zaparsza do udziału w XLVIII Miechowskim oraz XX Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych, który odbędzie się 21 stycznia 2018r. w Domu Kultury w Miechowie, godz. 9:00. 

Zgłoszenia można składać na adres: kjakubas@ckis.miechow.eu, osobiście w Domu Kultury w Miechowie lub pocztą na adres CKIS.  

Termin zgłoszeń:  do 10 stycznia 2018 r. 

 Do pobrania:

Miechowski Przegląd Grup Kolędniczych 2017

 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn