Pływalnia

Aqua fitness

Aqua fitness to przyjemna forma aktywnego spędzania czasu. Zajęcia sportowe w wodzie w połączeniu z energetyczną muzyką to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą modelować swoją sylwetkę – także dla osób nie umiejących pływać.

Fitness

Regularne uprawianie fitnessu poprawia wytrzymałość organizmu, rozwija siłę, redukuje tkankę tłuszczową, a także wzmacnia układ krążenia oraz system naczyniowy. Usprawnia układ oddechowy, przyspiesza metabolizm. Zwiększa gęstość kości oraz elastyczność stawów.

Klub Pływającego Bobasa

Pływanie niemowlaka wydaje się czymś niespotykanym, a nawet niebezpiecznym. Wiele osób zapomina bowiem, że przez 9 miesięcy ciąży to właśnie woda była naturalnym środowiskiem, w którym żyło i rozwijało się dziecko. Jeszcze do 6-8 miesiąca życia mają one naturalny odruch pływania i nie boją się wody. Jak twierdzą specjaliści, już od 2 miesiąca życia niemowlak może korzystać z kąpieli na basenie i przyniesie to pozytywne skutki nie tylko dla rozwoju fizycznego niemowlaka.

Kręgielnia

Bowling to zarówno forma rekreacji, jak i świetna rozrywka, która przyciąga ludzi w każdym wieku. Kręgle do doskonały sposób, by oderwać się od codzienności i wziąć udział w emocjonującej rywalizacji.

 

Pływalnia

Kryta pływalnia w Miechowie to komfortowy obiekt, spełniający wszelkie standardy w zakresie bezpieczeństwa. Początkującym pozwala oswoić się z wodą i opanować podstawowe style pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Dla doświadczonych pływaków jest świetnym miejscem do rozwijania umiejętności i czerpania przyjemności z pływania.

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Miechowie powstała w grudniu 2013 roku, jej celem było doskonalenie nauki pływania, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz promocja pływania, jako dyscypliny sportowej. Inicjatorami powstania sekcji był: Tomasz Uchto, Sebastian Bałaziński oraz Sylwia Suchecka Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Squash

Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.

Strefa SPA

Strefa SPA to doskonałe miejsce, by zrelaksować się po zajęciach sportowych. Zabiegi znajdujące się w naszej ofercie wpływają pozytywnie na ciało i uspokajają.

 

 

PLAN HIGIENY


Regulamin pływalni

Do pobrania:

XVI Zawody o Puchar Burmistrza Myślenice

1zaw
2zaw
3zaw
4 zaw
5 zaw
6 zaw
7 zaw
9 zaw
10 zaw
11 zaw
12 zaw
13 zaw
14 zaw
15 zaw
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn