Pływalnia

Aqua fitness

Aqua fitness to przyjemna forma aktywnego spędzania czasu. Zajęcia sportowe w wodzie w połączeniu z energetyczną muzyką to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą modelować swoją sylwetkę – także dla osób nie umiejących pływać.

Fitness

Regularne uprawianie fitnessu poprawia wytrzymałość organizmu, rozwija siłę, redukuje tkankę tłuszczową, a także wzmacnia układ krążenia oraz system naczyniowy. Usprawnia układ oddechowy, przyspiesza metabolizm. Zwiększa gęstość kości oraz elastyczność stawów.

Klub Pływającego Bobasa

Pływanie niemowlaka wydaje się czymś niespotykanym, a nawet niebezpiecznym. Wiele osób zapomina bowiem, że przez 9 miesięcy ciąży to właśnie woda była naturalnym środowiskiem, w którym żyło i rozwijało się dziecko. Jeszcze do 6-8 miesiąca życia mają one naturalny odruch pływania i nie boją się wody. Jak twierdzą specjaliści, już od 2 miesiąca życia niemowlak może korzystać z kąpieli na basenie i przyniesie to pozytywne skutki nie tylko dla rozwoju fizycznego niemowlaka.

Kręgielnia

Bowling to zarówno forma rekreacji, jak i świetna rozrywka, która przyciąga ludzi w każdym wieku. Kręgle do doskonały sposób, by oderwać się od codzienności i wziąć udział w emocjonującej rywalizacji.

 

Pływalnia

Kryta pływalnia w Miechowie to komfortowy obiekt, spełniający wszelkie standardy w zakresie bezpieczeństwa. Początkującym pozwala oswoić się z wodą i opanować podstawowe style pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Dla doświadczonych pływaków jest świetnym miejscem do rozwijania umiejętności i czerpania przyjemności z pływania.

Sekcja pływacka

Sekcja pływacka w Miechowie powstała w grudniu 2013 roku, jej celem było doskonalenie nauki pływania, propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz promocja pływania, jako dyscypliny sportowej. Inicjatorami powstania sekcji był: Tomasz Uchto, Sebastian Bałaziński oraz Sylwia Suchecka Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Squash

Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.

Strefa SPA

Strefa SPA to doskonałe miejsce, by zrelaksować się po zajęciach sportowych. Zabiegi znajdujące się w naszej ofercie wpływają pozytywnie na ciało i uspokajają.

 

 

PLAN HIGIENY


Regulamin pływalni

Do pobrania:

Kryta Pływalnia Miechów

kryta pływalnia miechow1
kryta pływalnia miechow2
kryta pływalnia miechow3
kryta pływalnia miechow4
kryta pływalnia miechow5
kryta pływalnia miechow6
kryta pływalnia miechow8
kryta pływalnia miechow9
kryta pływalnia miechow10
kryta pływalnia miechow11
kryta pływalnia miechow12
kryta pływalnia miechow13
kryta pływalnia miechow14
kryta pływalnia miechow15
kryta pływalnia miechow17
kryta pływalnia miechow18
kryta pływalnia miechow19
kryta pływalnia miechow20
kryta pływalnia miechow21
kryta pływalnia miechow23
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn