Pływalnia

Kryta pływalnia w Miechowie to komfortowy obiekt, spełniający wszelkie standardy w zakresie bezpieczeństwa. Początkującym pozwala oswoić się z wodą i opanować podstawowe style pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Dla doświadczonych pływaków jest świetnym miejscem do rozwijania umiejętności i czerpania przyjemności z pływania.

ZAJĘCIA PROWADZONE NA KRYTEJ PŁYWALNIJ:  - kliknij
 

 


 

 NIECKA SPORTOWA

* 6 torów o szerokości 2m i długości 25 metrów
* słupki startowe
* głębokość 1,2 - 1,8 m
* temperatura wody: 27-28°C

 

Basen umożliwia organizację zawodów sportowych, meczy piłki wodnej oraz gier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo. Dzięki specjalnej konstrukcji przelewów lustro wody znajduje się na wysokości posadzki.NIECKA REKREACYJNA I TRENINGOWA

* basen z dyszami masującymi, gejzerem i wodospadem
* głębokość basenu rekreacyjnego 1,00 m
* temperatura wody: 32-33°C

Krystaliczna woda zapewnia miły wypoczynek a niewielka głębokość basenu umożliwia bezpieczną naukę pływania. Zainstalowany wodospad, gejzer i masaż boczny pozwalają odprężyć się  i rozmasować ciało. Z masażu wodnego mogą korzystać wszyscy, także dzieci i starsze osoby. Docenią go zwłaszcza ci, którzy przez wiele godzin dziennie pracują w pozycji stojącej lub siedzącej, co źle wpływa na kręgosłup i krążenie. Cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe wodny masaż ukoi bóle stawów. Wspomoże też leczenie rwy kulszowej. U zestresowanych i przemęczonych zmniejszy napięcie mięśni, ból głowy, poprawi nastrój i zapewni dobry sen.


 

BRODZIK
* głębokość brodzika 25 cm
* temperatura wody: 32-33°C
* zjeżdżalnia duża zielona
* zjeżdżalnia mała słonik


Brodzik to najbezpieczniejsze miejsce do zabawy w wodzie.


 

ZJEŻDŻALNIA 

*  wewnętrzna o długości  56 m
* posiada cały szereg zakrętów
* temperatura wody 32 - 33°C

 

Przejazd zjeżdżalnią rurową to wspaniała rozrywka dla dorosłych i dzieci od 7 lat. Umiejętna technika zjazdu pozwala na osiągnięcie zawrotnej prędkości. Specjalnie wykonane lądowisko gwarantuje bezpieczne wyhamowanie.


 

WANNA JACUZZI 

* spieniona, rozgrzewająca woda
* wewnętrzne dysze do hydromasażu
* temperatura wody 35°C


Hydromasaż poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii, pozwala dłużej zachować dobrą formę i młodość. Działa też korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie i odpręża. Masaż wodny łagodzi też bóle stawów, głowy, rozluźnia napięte mięśnie.


 
Godziny otwarcia pływalni
  • poniedziałek - piątek: 7:00 -22.00
  • sobota-niedziela: 8:00-22:00

 

Ważne informacje:
  • Każda osoba chcąca skorzystać z pływalni musi mieć: czepek oraz przylegający strój kąpielowy

 


 

 

 

Do pobrania:

Kryta Pływalnia

kryta pływalnia1
kryta pływalnia2
kryta pływalnia3
kryta pływalnia4
kryta pływalnia5
 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn