Osiągnięcia
 

Osiągnięcia

Największym osiągnięciem Modelarni "Ikar" jest to, że istniejemy, a ponieważ nie mamy zbyt wygórowanych wymagań, to mamy się na prawdę dobrze:) Spotykamy się regularnie od 2008 roku i choć nie jest nas zbyt dużo, czujemy się z tym znakomicie... Każdy z nas ma swój własny sposób tworzenia, dlatego zapraszamy do poznania każdego z nas indywidualnie. Ot, takie portfolio na wszelki wypadek...

Aby obejrzeć zdjęcia modeli i dowiedzieć sie więcej o każdym z nas zapraszamy do zakładek po lewej.


OFERTA DLA SZKÓŁ

Modelarnia "Ikar" przy CKiS w Miechowie proponuje Państwu zorganizowanie wycieczki, podczas której uczniowie obejrzą prawie 100 replik modeli wojskowych pojazdów kołowych i gąsienicowych z okresu II wojny światowej oraz współczesnych pojazdów pancernych, pojazdów cywilnych, samolotów i okrętów. Ekspozycja będzie poparta obszernym komentarzem.

Czas zwiedzania: około 45 minut.

Cena biletu: 5 zł/osoby

Dodatkową atrakcją jest możliwość obejrzenia filmu z budowy jedynego na świecie modelu polskiego samolotu bombowego PZL 37B „Łoś”, wykonanego w skali 1:5, którego to wykonania podjęła się miechowska modelarnia w latach 2009-2010, a gł. wykonawcą robót był nieżyjący już modelarz Eugeniusz Wołkowicz. Są to jedyne archiwalne materiały, jakie istnieją, dlatego ich wartość jest bezcenna.

Czas projekcji: 60 minut.

Cena biletu: 5 zł/osoby

 

Istnieje mozliwość skorzystania z tzw. pakietu łączonego w cenie 7 zł/osoby.

Zapraszamy!!!


Nasze prace okiem Maćka Dźwigały

 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn