Sekcja SQASH

MIECHOWSKA LIGA SQUASHA

 


 

Harmonogram zajęć na rok 2017/2018

Zajęcia odbywają się w czwartki i w piątki w następujących godzinach:

Czwartek godz. 15:00 - 16:00 grupa I 11-13 lat
Czwartek godz. 16:00 - 17:00 grupa II 11-13 lat
Czwartek godz. 17:00 - 18:00 grupa I 8-10 lat
Czwartek godz. 18:00 - 19:00 grup II 8-10 lat

Piątek godz. 15:00 - 16:00 grupa 5-7 lat
Piątek godz. 16:00 -17:00 grupa 11 lat nowa

 

Informację odnośnie przydziału do grup można uzyskać bezpośrednio u instruktora


Start:  5 października 2017


 


 

 

Oficjalna strona sekcji: http://www.miechowskaligasquasha.pl/

oraz na Facebooku:  https://www.facebook.com/MiechowskaLigaSquasha

 


SEZON 2017 / 2018

 
Miechowska Liga Squasha to miejsce dla ludzi, których sport jest pasją. Nie chodzi nam o rywalizacje, lecz przede wszystkim o budowanie społeczności, która podobnie traktuje sport. Pomimo tego, że nie jesteśmy profesjonalnymi zawodnikami, podchodzimy do sportu bardzo poważnie, a zarazem mamy do niego odpowiedni dystans.

Inicjatywa utworzenia rozgrywek o nazwie Miechowskiej Liga Squasha zrodziła się podczas luźnie prowadzonych rozmów, wymiany sportowych doświadczeń oraz udzielania wzajemnych porad, jak grać aby wygrywać. Na efekty rozmów nie trzeba było długo czekać. W połowie września 2015 roku utworzyliśmy FanPage w serwisie społecznościowym Facebook, następnie stronę internetową, a z pierwszymi rozgrywkami wystartowaliśmy 1 października 2015 roku. W pierwszym sezonie rozgrywek Miechowskiej Ligi Squasha wzięło udział 26 zawodników w różnym przedziale wiekowym i łącznie zostało zaplanowanych 156 meczy turniejowych. Jedno jest pewne – Miechowska Liga Squasha dostarczy emocji sięgających zenitu!

W ramach Miechowskiej Ligi Squasha będziemy starali się zorganizować różnego rodzaju turnieje oraz eventy, mające na celu propagowanie sportu i aktywnego trybu życia. Jeżeli chcesz się zaangażować i pomóc nam w organizacji turniejów zapraszamy do kontaktu z nami.

Jeżeli kochasz sport, a w szczególności squasha zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach Miechowskiej Ligi Squasha. Miechowska Liga Squasha czeka na Ciebie i Twoje pomysły zapisz się i dołącz do nas.

Czekamy na profesjonalistów, od których możemy się czegoś nauczyć, początkujących którzy mają ochotę poznać się bliżej ze squashem i grupą freaków squashowych. Miechowska Liga Squasha to miejsce dla każdego z Was ! 

Odwiedź stronę Miechowskiej ligi squash'a »


 


 

 

 


 

Do pobrania:

 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn