Zajęcia wokalne grupowe

 


Zajęcia woklane grupowe sezon 2017/2018


Nabór do zespołu wokalnego

przedział wiekowy 14 – 30 lat – spotkania 1 raz w tygodniu, w każdą sobotę. 

Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Kornaś (tel. 660 080 949)

koszt 20zł/ miesiąc


 

Nabór do dziecięcego zespołu wokalnego 

przedział wiekowy 7 – 13 lat (min. ilość dzieci w grupie - 8), próby 1 raz w tygodniu. 

Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Kornaś

koszt 20zł/ miesiąc


 

 

Nabór do studia wokalnego

spotkania raz w tygodniu, zajęcia prowadzi Justyna Czernikiewicz (tel 889 577 306)

Koszt 20 zł/ miesiąc 

 


 

Nabór trwa do końca września. Terminy oraz godziny zajęć zostaną ustalone w terminie późniejszym.

Zapisy w biurze promocji  Krytej Pływalni, I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00  (ul. Konopnickiej 4 , t. 799 322 916 ) lub bezpośrednio u instruktora.

Justyna Czernikiewicz (Łapać) jest żyjącą muzyką od ponad 20 lat, niezwykle wrażliwą wokalistką, autorką tekstów i tancerką. Obecnie związana jest z zespołami Showbusiness oraz Goner Jenny, z którymi nagrała dwie płyty. Współpracowała z zespołem "SUKCES" Agaty Dowhań (wokalistka zespołu Alibabki), nagrała z nim dwie płyty. Z "Sukcesem" ma na koncie występy oraz nagrody na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Nagrodę specjalną I Programu TVP na Festiwalu Kultury Kresowej w Mrągowie, Złoty Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, a także występy i wyróżnienia w programach "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "Talent za talent", "5-10-15". Uczestniczka "Szansy Na Sukces" i "Must Be The Music".

Studio Wokalne "Estrada" 

Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży (od 7 lat), mające na celu stworzenie Zespołu złożonego ze zdolnych, młodych ludzi z Miechowa i Okolic, wykonującego repertuar oparty na standardach okolicznej muzyki biesiadnej i ludowej, ale nie tylko. :) W skład zajęć, oprócz pracy nad repertuarem i choreografią, wchodzi nauka podstaw śpiewu, jak i kształcenie sprawności wokalnej oraz słuchu, aż do momentu uwiecznienia pracy zespołu na nagraniu studyjnym. Doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z estradą! (poniżej do pobrania plakat)

  Katarzyna Kornaś z zawodu dyrygent, trener wokalny, aranżer i pianistka oraz magister prawa. Od kilku lat współpracuje z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu jako dyrygent. Jest Trenerem Wokalnym  certyfikowanym przez Voice & More z Warszawy, jeden  z najlepszych instytutów w Polsce. Współpracuje jako pianistka ze Stowarzyszeniem Gospel w Krakowie. Koncertowała podczas wielu festiwali z zespołami, chórami gospel, chórami klasycznymi. Chóry i zespoły oraz soliści, którzy działają pod jej kierunkiem są zdobywcami wielu nagród na festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wśród jej podopiecznych są finaliści Bitwy na Głosy, uczestnicy Must be the music.


Do pobrania:

 
Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark
mkidn