Kryta pływalnia

ul. M. Konopnickiej 4
32-200 Miechów


tel. 41 230 80 00

ckis@miechow.eu


Godziny otwarcia:

pn - pt 7.00 - 22.00
sb - nd 8.00 - 22.00

Strefa SPA

Strefa SPA to doskonałe miejsce, by zrelaksować się po zajęciach sportowych. Zabiegi znajdujące się w naszej ofercie wpływają pozytywnie na ciało i uspokajają.


Grota Solna

MIECHOWSKA GROTA SOLNA znajduje się w budynku Krytej Pływalni; jest najnowszą oryginalną metodą zastosowania soli morskiej w celach leczniczych i rekreacyjnych, według opatentowanej technologii. Naturalna sól morska z Morza Martwego, Czarnego i Czerwonego...


Sauny

Korzystanie z sauny wpływa również pozytywnie na wygląd skóry – głęboko oczyszcza, poprawia ukrwienie i dotlenienie. Gorące powietrze wewnątrz pomieszczenia i chłody prysznic zalecany w przerwach i po wyjściu z sauny hartują organizm i wzmacniają odporność.


Masaże

Masaże bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało i umysł. Mają tak wiele zalet, że nie sposób zebrać je w jednym miejscu, zwłaszcza, że rodzajów masażów jest bardzo dużo. Jednak są pewne zalety, które łączą je wszystkie.


Solarium

Chcesz mieć piękną opaleniznę bez względu na porę roku? Szukasz miejsca, gdzie Twoja skóra skutecznie i bezpiecznie nabierze złocistego koloru? Nie chcesz wydawać na to majątku?


Partnerzy:
Agencja Interaktywna Brandmark mkidn